Реклама на електро стовбах під забороною

 

Реклама – двигун ринку товарів та послуг. Замовляючи рекламу, власник бізнесу стоїть перед нелегким вибором способу реклами.

Зважаючи на зміни в законодавстві, що вступають в силу з 26.07.2018 року, вибір способу реклами стає вужчим. А все тому, що держава забороняє рекламу на засобах, обладнаннях, опорах зовнішнього освітлення.

 

А тому будьте обачні, замовляючи зовнішню рекламу, у вигляді будь-якого виду кріплень до опор зовнішнього освітлення. Адже, як правило, рекламні агентства не несуть відповідальності за претензії, в тому числі майнового характеру, в яких міститиметься вимога демонтувати незаконну зовнішню рекламу та сплатити штрафні санкції.

 

Контроль за дотриманням законодавства України про рекламу здійснюють, у межах своїх повноважень, ті державні органи, функції яких пов’язані із змістом реклами.

 

Щоб отримати консультацію, щодо розміщення реклами зверніться до наших фахівців за телефонами 044-338-30-51 / 098-900-30-51 / 063-606-89-89 або написати на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.