Успішний Startup. В чому сіль?

 

Спільна думка більшості майбутніх бізнесменів в тому, що успіх стартапу залежить лише від точного економічного прорахунку. Однак ставити крапку після бухгалтерського аналізу рано.

Startup – це ідея з чітким планом побудови та розвитку майбутнього бізнесу. В поняття «побудови» вкладено процес узаконення бізнесу, шляхом його реєстрації.

Аналіз інформації щодо товарів та послуг, з якими Ви виходите на ринок, місця розташування, прогнозованої суми валового доходу за період, бачення свого клієнта, все це дає можливість не просто зареєструвати бізнес, а оптимізувати його на нульовому етапі для збільшення доходу.

 

То від чого залежить успіх Startup?

 

Вся сіль в тому, щоб проаналізувати вихідну інформацію через призму практичних знань та навик.

 

Менше року тому нам довелось реалізовувати стартап-компанію молодого хлопця, який відкривав кальян-бар. Ізюминка закладу – можна було приносити свій «самовар».

 

Ідея, була прописана і прорахована та передана нам на впровадження, однак при її реалізації ми наштовхнулися на гори реального життя.

 

Першим нюансом, який аукнувся нам не раз, стало місце розташування об’єкту оренди – перший поверх житлового будинку. Відповідно, погоджуючи графік роботи закладу з державними органами, нам суттєво скоротили час роботи, із запланованої 01:00 ми отримали 22:00. Як результат недоотримання прогнозованого прибутку.

 

Процес брендування також не був ідеальним. Бренд був розроблений за принципом «я так бачу». Відповідно при процесі розміщення вивісок та обклеюванні фасаду, один соціально активний житель поскаржились до Антимонопольного комітету на нашу рекламу. Причиною звернення став зміст реклами, яка демонструвала, на думку заявника, пропаганду шкідливого способу життя, що може вплинути на невірне розставлення життєвих пріоритетів у молоді. За рекомендаціями комітету, всю рекламну кампанію, в тому числі вивіски, довилось редагувати. Сума витрат закладена на брендування була подвоєна.

 

У зв’язку із значними та не прогнозованими затратами на початку організації процесу побудови бізнесу, власник почав врізати бюджет на послідуючі витрати. Відтак «під приціл» потратив касовий апарат. На ньому вирішили зекономити, та зупинили свій вибір на максимально простій моделі із ручним введенням кодів товару, для їх проведення по касі. Такий економ варіант касового апарату прижився б на будь-якому підприємстві, за умови низького плину кадрів. В даному випадку, за постійної зміни персоналу, який не встигав вивчати коди, затягувався процес розрахунку відвідувачів. Окремою незручністю ставало анулювання невірно введених кодів, що може вкрай не кожен молодий та привітний офіціант.

 

Звісно можна зробити висновок, що то просто хлопець з поганим везінням. Однак ми переконані в тому, що саме відсутність якісної аналітики на стадії планування Startup зіграла з власником злий жарт, та стала причиною значних трат.

 

Розуміючи вимоги закону до приміщення, обладнання, персоналу, документів, плановані зміни закону в вибраній Вами галузі, Ви зможете вірно сформувати бюджет та строки реалізації проекту.

 

Якщо Ви маєте лімітований бюджет та строк до реалізації Startup не покладайтеся на везіння, скористайтеся досвідом людей, які проходили повний цикл процедур при впровадженні Startup.

 

Більше про аналітику Startup та його впровадження, Ви можете запитати у наших спеціалістів за телефонами 044-338-30-51 / 098-900-30-51 / 063-606-89-89 або написати на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.