Ведення судових справ

Виграшна комбінація, може критися в манері

За історіями, в яких юрист, що прийшов на судове слухання, та буквально "засипав" опонента доказами й аргументами, криється тривалий етап підготовки

Судовий процес, виграється або затягується, задовго до подачі позову. Все це відбувається в офісі юриста. Саме тут проходить моделювання розвитку судових засідань, підбір доказів та їх доопрацювання. Також будується лінія захисту, приймаються рішення про вжиття певних заходів, які нададуть замовнику перевагу перед опонентом.

На стадії підготовки позовної заяви, вирішується доля 70% майбутнього процесу. За ним слідує, не менш важливий етап роботи - написання процесуальних документів. Він потребує від юриста вміння грамотно і водночас просто викладати обставини, які підуть на користь справі.

Вінцем, усіх попередніх етапів, стає подача документів до суду. Починаються слухання. В процесі судових слухань, юрист підтримує обрану раніше позицію. І врешті, виграє справу на користь замовника.

 

Працюючи зі своїми клієнтами, будьте готові подати на них в суд.

Тоді судових процесів у вас буде мінімум.


Робота юриста, з підготовки судового процесу, буде виконуватись швидше та ефективніше, якщо ви будете йому всеціло сприяти.

 

КЕЙС ПРАКТИЧНИХ ПОРАД: ЯК ЗБІЛЬШИТИ СВОЇ ШАНСИ НА ВИГРАШ В СУДІ

  •  Звертаючись до фахівця, будьте максимально відверті.
  • Готуючись до судового процесу, попередьте свій персонал, про повну, а головне оперативну співпрацю з юристом.
  • Не намагайтесь врегулювати справу паралельно з юристом. Якщо ж переконані, що ваше втручання піде справі на користь, попередьте юриста про свої дії.
  • З моменту виникнення конфліктної ситуації, зведіть до мінімуму обмін інформацією з опонентом.
  • Намагайтесь уникати агресивного спілкування з опонентом, на стадії розвитку конфлікту, та забороніть використовувати агресію своїм працівникам.

Дотримуючись вище наведених правил, ви суттєво збільшуєте свої шанси на виграш в суді.

 
ЗАМОВЛЯЙТЕ ПРЕЗЕНТАЦІЮ
Залишайте нам заявку і ми відправимо Вам презентацію
ТЕЛЕФОН:

+38 (044) 338 30 51
+38 (098) 900 30 51
ЗАМОВИТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ
E-MAIL:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

ВИ ТАКОЖ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ

Надання позову/зустрічного позову

Повний цикл робіт, що включає збір доказової бази, побудову лінії захисту інтересів замовника, написання позову та його подачу до суду.

Написання відзиву/заперечення

Організація процесу захисту інтересів замовника, шляхом спростування тверджень опонента, за рахунок влучного підбару доказів та нормативно-правової бази.

Написання заяв, клопотань

Застосування практичних знань, щодо написання процесуальних документів необхідних замовнику, для ефективного представництва своїх інтересів у суді.

Підтримка виконання рішення суду

Організація процедури звернення до органів виконавчої служби, щодо відкриття виконавчих проваджень. Здійснення контролю за оперативним виконанням, державними виконавцями, дій щодо виконання рішення суду.

СТАТТІ НА ТЕМУ

Успішний Startup. В чому сіль?

Спільна думка більшості майбутніх бізнесменів в тому, що успіх стартапу залежить лише від точного економічного прорахунку. Однак ставити крапку після бухгалтерського аналізу рано.

Договір оренди приміщення: як читати та на чому акцентувати увагу

Приблизно 70% договорів оренди приміщень, містять в собі пункти, яким підприємці не приділяють достатньої уваги, вважаючи їх „не суттєвими”. Однак, практика свідчить не на користь безпечних підприємців.

Як представляти свої інтереси в суді САМОСТІЙНО?

Ми впевнені, що підприємець або директор може успішно представляти інтереси компанії в суді і без правника. Але все ж без знаннь певних "секретів" не обійтися.

     ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ

від 1 500,00 грн