Розробка господарських договорів

Договір - путівник в джунглях бізнесу

Хочете щоб бізнес-партнери співпрацювали з вами на ваших умовах? Застосуйте для досягнення своїх бажань абсолютно легальний інструмент – господарський договір.

Один із наших замовників, якому ми проводили аналіз договору, нарікав, мовляв договори сьогодні не працюють. Як приклад, вказав на договір поставки, складений на чотирьох аркушах паперу. Він був відверто розчарований співпрацею із своїм бізнес-партнером, а факт підписання з ним договору, називав маневром для зниження уваги та наданням марних гарантій. З його дозволу ми ознайомились із договором. І побоювання нашого замовника підтвердилась, договір був «пустою домовленістю». В договорі не було вказано ні гарантій, ні чіткого алгоритму передачі товару. Строки хоча й були вказані, однак відповідальність за їх порушення не було встановлено.

 

Такі ситуації не є рідкістю. Головною метою підприємців є отримання прибутку. Всі сили підприємець витрачає на пошуки нових бізнес-партнерів та на проведення перемовин, а от на договір сил вже не залишається, і це природно. То як змінити ситуацію?

Ми радимо дотримуватись трьох простих правил.

 

Правило №1. Проводячи перемовини з бізнес-партнером з’ясуйте всі деталі. Навіть така дрібниця як спосіб направлення листа мають бути узгоджені. Скористайтесь шаблоном договору, щоб не пропустити жодного моменту, який потребує досягнення згоди.

 

Правило №2. Використовуйте в своїй роботі лише якісні договори. Якісному договору притаманні свій стиль та увага до деталей.

 

// Як розпізнати якісний договір //

 

Правило №3. Покроковий контроль виконання договору. Як показує практика, дотримуватись даного правила підприємцям найважче. Причини цьому різні, а от наслідок один, жоден бізнес-партнер не буде дотримуватись договору, умови якого ніхто не контролює.

 

Ті підприємці, які вже отримали «уроки долі», розуміють, що в дотримані цих правил є сенс. А тому, замовили розробку господарських договорів, під свій бізнес. Разом із порадами юристів вони отримали :

       змістовний господарський договір;

       додатки до договору на кожен етап роботи;

       інструкцію дій та календар для контролю менеджером виконання умов договору.

 

Замовте і ви розробку гарантовано якісного документу та отримайте впевненість для власного бізнесу.

Для замовлення послуги скористайтесь нашими телефонами 044-338-30-51 098-900-30-51 063-606-89-89 або зробіть замовлення по email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВИ ТАКОЖ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ

 

розробку додатків до договору. Розробка якісних додатків, що повністю відповідатимуть тематиці та стилю, що їх задає основний договір.

аналіз договорів. Проведення аналізу договору, надання висновків фахівця щодо ступеню ризику, а також практичних порад, щодо усунення негативних наслідків для замовника або ж їх мінімізації.

модернізація договору. Внесення поправок до вже існуючого договору для його удосконалення та приведення у відповідність до вимог чинного законодавства.

розірвання договору. Ознайомлення з договором та пошук шляхів для його розірвання з дотриманням погоджених умов, таким чином, щоб замовник не поніс втрат.

розробка інструкцій та календаря до договору. Знайомство з договором та побудова інструкції для відповідального менеджера, в обов’язки якого входить контроль за виконанням договору. Разом з інструкцією розробляється календар, який нагадуватиме менеджеру про обов’язковість вчинення певних дій, у чітко встановлений договір час.

оцінка ризиків співпраці з контрагентом. Оцінка ступеня ризику роботи з контрагентом як до початку здійснення господарських операцій так і в процесі роботи, для уникнення конфліктних ситуацій.

 

СТАТТІ НА ТЕМУ

 

Успішний Startup. В чому сіль?

Спільна думка більшості майбутніх бізнесменів в тому, що успіх стартапу залежить лише від точного економічного прорахунку. Однак ставити крапку після бухгалтерського аналізу рано.

Договір оренди приміщення: як читати та на чому акцентувати увагу

Приблизно 70% договорів оренди приміщень, містять в собі пункти, яким підприємці не приділяють достатньої уваги, вважаючи їх „не суттєвими”. Однак, практика свідчить не на користь безпечних підприємців.

Як представляти свої інтереси в суді САМОСТІЙНО?

Ми впевнені, що підприємець або директор може успішно представляти інтереси компанії в суді і без правника. Але все ж без знаннь певних "секретів" не обійтися.

  БАЗОВА ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ

від 1 170,00 грн