Аналітика START-UP в Україні

Практичні кейси для успішного втілення ідеї

"Бізнес зовсім не такий складний. Багато людей, з середніми інтелектуальними здібностями, заробляють достатньо. Дійсно розумні люди можуть отримати справжнє баганство, якщо вони дійсно присвятять себе цьому." Джордж Сорос, американський фінансист, інвестор та філантроп.

Побудова бізнесу річ складна та відповідальна. Однак цей процес буде в рази легшим, якщо ви володієте базовими вимогами для його організації.

Незважаючи на всі "гріхи", закон, сьогодні залишається єдиним достовірним джерелом інформації. Саме він диктує вимоги до кожного окремого виду бізнесу.

В рамках даної послуги, ми розкриваємо перед вами закон. Згруповані та систематизовані норми закону, надають можливість оцінити затрати на організацію бізнесу та покажуть межі відповідальності за їх недотримання.

 

В ОСНОВІ ПОСЛУГИ

   Вивчення всіх нормативних актів, що стосуються вашого виду бізнесу.

   Дослідження законопроектів, з метою прогнозування їхнього впливу на бізнес в майбутньому.

  Розбираємо поняття:

       санітарні норми;

       норми охорони праці;

       пожежні норми.

   Як рекламуватися та не порушувати закон.

  Вимоги щодо захисту прав споживачів. Хто має їх дотримуватися.

  Організація праці.

  Побудова взаємовідносин з контрагентами (партнерами).

  Моделювання взаємовідносин з контролюючими органами.

 

НАД ВАШИМ ЗАМОВЛЕННЯМ ПРАЦЮЮТЬ

Правники з досвідом роботи не менше 5 років, в тому числі з ведення судових справ. Саме тому ми впевнені, що ви отримаєте максимально корисний та актуальний інтелектуальний продукт із вичерпною вибіркою вимог, що ставляться до вашого бізнесу та зазначенням меж відповідальності. Відтепер ви свідомо вибиратимете, яких норм закону вам дотримуватиметесь.

Висновками правників, що виходять за межі чинних законів України та працюють на перспективу. При виконання завдань, до уваги приймаються законопроекти, що з часом можуть стати законами.

Повну конфіденційність. Вхідні дані отримані для аналізу та дані отримані в ході виконання завдань є конфіденційними. Ви можете бути впевнені в схоронності індивідуальності вашого проекту.

 

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ

  Персональний друкований посібник, з відповідями на попередньо узгоджені питання, щодо вимог та відповідальності у вашому бізнес-сигменті.

// Посібник для Юридичного бюро "Права Справа" //

   Інформацію на флеш-накопичувачі, разом із базою необхідних законодавчих актів.

   Навики діловодства, разом із індивідуально розробленими шаблонами первинних документів (кадри, бухгалтерія, архівна справа).

   Консультаційна підпримка на етапі створення бізнесу.

   Реєстрацію бізнесу та взяття на облік в контролюючих органах.

 

Для замовлення послуги скористайтесь нашими телефонами 044-338-30-51 098-900-30-51 063-606-89-89 або зробіть замовлення по email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ОРІЄНТОВНИЙ ПЕРЕЛІК БАЗОВИХ ЗАВДАНЬ

 

групування вимог закону, що регулюють функціонування даного виду бізнесу. Мається на увазі необхідність отримання дозвільних документів (ліцензій, погоджень тощо), дотримання особливих вимог до приміщення, вимоги до обладнання, вимоги до персоналу, вимог до продукції/послуги (маркування, упаковка, сертифікати, супровідні документи тощо), пожежні та санітарні вимоги тощо.

аналіз попередніх домовленостей з майбутніми покупцями/замовниками. Оцінка вимог та пропозицій покупця/замовника, який вплив вони матимуть на ваш бізнес, дослідження попередніх договорів або ж ініціювання їх підписання для отримання додаткових гарантій.

фільтрування постачальників/посередників/партнерів. Виявити ненадійних постачальників/посередників/партнерів завдяки комплексному аналізу інформації отриманої з договорів, пропозицій, офіційних сторінок, державних реєстрів тощо. Виявити слабкі місця в досягнутих домовленостях та розробити механізми до їх усунення.

опрацювання теми інвестування. Аналіз пропозицій та програм фінансових установ, виявлення ризиків та знаходження шляхів до їх вирішення. Механізми залучення бізнес-партнерів та умови їх участі в бізнес проекті.

аналіз бізнес-процесів. Виявлення слабких місць процесу, усунення невідповідностей, пропозиції до удосконалення. Пропозиції до побудови механізму комунікації та обміну документами, етапи погодження рішень.

питання кадрів. Пропонування схем до залучення кадрів та їх мотивування.

оформлення бізнесу шляхом його реєстрації. Формування пакету документів для реєстрації та проведення реєстраційних процедур, вибір системи оподаткування. Надання практичних порад для виведення прибутку, мінімізації податкового навантаження.

СТАТТІ НА ТЕМУ

 

Успішний Startup. В чому сіль?

Спільна думка більшості майбутніх бізнесменів в тому, що успіх стартапу залежить лише від точного економічного прорахунку. Однак ставити крапку після бухгалтерського аналізу рано.

Договір оренди приміщення: як читати та на чому акцентувати увагу

Приблизно 70% договорів оренди приміщень, містять в собі пункти, яким підприємці не приділяють достатньої уваги, вважаючи їх „не суттєвими”. Однак, практика свідчить не на користь безпечних підприємців.

Як представляти свої інтереси в суді САМОСТІЙНО?

Ми впевнені, що підприємець або директор може успішно представляти інтереси компанії в суді і без правника.  Але все ж без знаннь певних "секретів" не обійтися.

   БАЗОВА ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ

         16 000,00 грн.