Нам довіряють

Нас рекомендують
Нам довіряють
Компанія «Терра-мед»

Українська компанія "Терра-Мед" спеціалізується на продажі лабораторного, медичного та ветиринарного обладнання на території України.

ТОВ «Агро-СПК»

засноване в 2006 році, займаємося посередництвом з продажу зернових: пшениця, кукурудза, висівки, ячмінь, насіннячка, овес, а також ріпак.

"ПРОМА"

компанія основні напрямки діяльності якої це розробка і виробництво технологічного обладнання для харчової промисловості, зокрема виробництво просіювачів, тісторозкачувальних, батоноформовочних, рогаликових машин, вакуумного тістоділителя, установки мікроклімату, печі хлібопекарські конвекційного (електро) і ротаційного (дизель , гах, електро) типу, хліборізальні машини.

Lumiere Production

це продакшн студія, що спеціалізується на роботі з рекламними і креативними агентствами.

ТОВ „ЛАБ-УНІВЕРСУМ”

 cпеціалізується на продажу лабораторного медичного обладнання, реагентів, витратних матеріалів, аналізаторів Medonic, Swelab, Exigo.

AdShot Creative

креативне агентство повного циклу. Ми створюємо і втілюємо ідеї.

ТОВ «Іскандер АрмаФіт»

Спеціалізується на комплексних поставках запірного та трубопровідного обладнання для підприємств паливно-енергетичного комплексу, нафтохімічної галузі, трубопровідних транспортних систем, об'єктів житлово-комунального господарства.

Компанія «САБ-АРМАТУРА»

ось вже більше 2 років професійно здійснює комплектацію систем водопостачання, водовідведення та опалення високоякісною запірною арматурою і фітингами.

"СІТІС"

це група компаній, до основних видів діяльності якої відноситься консалтинг, впровадження програмних продуктів «1С Підприємство» і після проектний супровід комплексної інформаційної системи (ERP-Systems).

П.Р.В.І. Груп

це сімейна компанія, що спеціалізується в наданні послуг з купівлі, купівлі в кредит, отримання в оренду нерухомості у Франції, відкритті рахунків у французьких банках та отриманні кредиту під нерухомість.

Наші партнери