Правовий аутсорсинг для бізнесу

Серед власників бізнесу побутує думка, що юрист потрібен компанії або постійно або непотрібен взагалі. Таким твердженням вони ставлять під загрозу свій бізнес, адже в «жаркий» період надзвичайно важко підібрати хорошого правника, а тим паче немає часу перевіряти його репутацію.

Знаючи про аврали, які можуть спідкати будь-яке підприємство, ми рекомендуємо серйозно задуматись над попередженням проблеми.

Старі моделі юридичного абонентського обслуговування надто регламентовані, юристи обмежують замовників в часі, у видах послуг, результат робіт не візуалізований.

Все це сьогодні не працює. «Юристи мають бути гнучкішими», - сказали ми собі, та створили нову модель правового аутсорсингу, згідно якої у вас немає жодних обмежень та ризиків.

Ви замовляєте ті послуги, які потрібні вашому бізнесу, при цьому оплата здійснюється по факту наданих послуг та за погодженими цінами, які зберігають свою актуальність протягом року.

Послуга аутсорсингу буде корисною як для компаній, що не мають штатного юриста так і для фірм в яких штатний юрист навантажений поточною роботою.

Побудуйте юридичний відділ вашої компанії, поза межами головного офісу, та отримуйте неочікувано якісні юридичні послуги в потрібному вам обсязі.

 

 

Як нам познайомитись?

 

Вам достатньо або зетелефонувати на будь-який з даних телефонних номерів 044-338-30-51 / 098-900-30-51 / 063-606-89-89 або написати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і ми направимо вам презентаційні матеріали та домовимось про зустріч.