П'ятниця, 05 січня 2018

Успішний Startup. В чому сіль?

 

Спільна думка більшості майбутніх бізнесменів в тому, що успіх стартапу залежить лише від точного економічного прорахунку. Однак ставити крапку після бухгалтерського аналізу рано.

Startup – це ідея з чітким планом побудови та розвитку майбутнього бізнесу. В поняття «побудови» вкладено процес узаконення бізнесу, шляхом його реєстрації.

Аналіз інформації щодо товарів та послуг, з якими Ви виходите на ринок, місця розташування, прогнозованої суми валового доходу за період, бачення свого клієнта, все це дає можливість не просто зареєструвати бізнес, а оптимізувати його на нульовому етапі для збільшення доходу.

 

 

От здавалося б, чи є більш поширеніший договір, аніж договір оренди приміщення. Навряд чи!  Договори оренди підписують усі, від торгівців на ринках до мега відомих „акул бізнесу”. І якщо „акули бізнесу” рідко підписують невдалі договори оренди, то з малим та середнім бізнесом ситуація прямо протилежна.

Знаючи проблеми бізнесу, що виникають з даного питання, ми зважились виокремити найпоширеніші з них та описати їх у цій статті.

Взявши до рук запропонований вам договір оренди приміщення, в першу чергу перевірте сторону, яка підписує договір.

Для прикладу, в більшості договорів вказано: ТОВ «Пупкін і партнери», в особі директора Пупкіна В.В., що діє на підставі Статуту, з другої сторони, що іменується «Орендодавець».

В першу чергу перевіряєте ТОВ «Пупкін і партнери» у відкритому доступі ЄДР на предмет його чинності, чи є в ТОВки відповідні КВЕД, що дають право здавати в оренду майно, а також хто є директором ТОВ та чи є в нього певні обмеження.

 

Несподівано, чи не так!

Ви вже напевне звикли до того, що юристи та адвокати всюди говорять одне й те ж – користуйтесь послугами професіоналів.

Однак ми впевнені, що підприємець або директор може успішно представляти інтереси компанії в суді і без правника.  Але все ж без знаннь певних "секретів" не обійтися. Тому приділіть пару хвилин вашої уваги та ознайомтесь з  інформацією викладеною нижче. Сподіваємось наші практичні поради нададуть вам впевненості в судовому процесі.